1979-10-18sg_ukr.jpg |
Спортивная газета |
УСПІХ ПОЛІТЕХНІКІВ київських...
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З РЕГБІ. Львів. Стадіони «Прогрес», «Сокіл». 13—14 жовтня. Участь брали вісім команд. Головний суддя — Є. ІГНАТОВ (республіканська категорія, Київ).
ЇХНЬОЇ перемоги чекали. І регбісти київського «Політехніка» виправдали наді", . вигравши золоті нагороди чемпіонату. Про це стало відомо ще в передостанній день змагань, коли політехніки легко переграли головних конкурентів — дублерів «Авіатора» — 26:0. Як завжди, у студентів КПІ відмінно діяв Ігор Гаврилюк, який був визнаний кращим гравцем турніру. Цей регбіст таранного типу своїми І 1 проходами раз за разом ставив суперників у скрутне становище, звільняючи для товаришів «коридори» у чуже «місто». Заключний матч з харків’янами вихованці тренера В. Кравцова розглядали як тренувальний перед кубковою зустріччю зі «Славою» і в підсумку розійшлися — 10:10. От хто здобув звання чемпіона України: А. Дудко, О. Довгун, Ю. Гончар, О. Дрожжин, Г. Крамарєв, І. Гаврилюк, С. Миронченко, О. Хорликов, С. Титов, О. Мишенін, А. Яворський, А. Страхов, С. Добривечір, капітан команди С. Зубик, В. Ішутін, В. Крамарєв, О. Свертока, М. Кисляк, В. Новиков,
Надзвичайно впертим було суперництво за інші призові місця. їх доля мала визначитися у поєдинку «Авіатора» і львівського «Сокола». Рахунок відкрили гості — штрафний точно виконує І. Кучерук. Однак у середині першої половини зустрічі львів’янин І. Нечаев відмінним ударом забиває дроп-гол. Увесь другий тайм господарі грали в меншості — з поля за грубість було вилучено В. Бобика. Проте «Авіатору» так і не вдалося скористатися з цієї чисельної переваги.
Відтак, 3:3. Співвідношення м’ячів також виявилося в обох команд однаковим. Суддівська колегія вирішила і «Авіатор» (тренер С. Дасюк), і «Сокіл» (тренер В. Кротов) нагородити срібними медалями.
Особливо слід відзначити ривок на п’єдестал прикарпатців, які торік були четвертими. У складі «Сокола» добре зіграли і ветерани, які в команді з перших днів її існування, — О. Воронов, В. Бальмич, А. Кривулін, і молоді регбісти — кандидат до збірної СРСР Ю. Грабовський, В. Шеремет, О. Наумов. Хотілося б тільки побажати керівництву СК «Сокіл» швидше вирішити питання з відкриттям регбійної ДЮСШ.
Загалом же клуби першої четвірки значно переважали у класі решту команд. На думку фахівців, сьогоднішні аутсайдери повільно прогресують, насамперед, через недостатність ігрової практики. Неабияк потерпає рргбійне господарство на місцях і за відсутності кваліфікованих наставників. От чому спортивним організаціям республіки час подбати про відкриття відділення регбі в інститутах фізкультури, що дозволило б виріши, ти проблему з підготовкою тренерських кадрів.
В. МИХАИЛОВ. Львів (телефоном).
ТЕХНІЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ
За 1—4 місця. «Політехнік» (Київ) — «Авіатор» — 26:0, «Політехнік» (К.) — «Спартак» (Харків) — 10:10, «Авіатор» — «Сокіл» (Львів) — 3:3, «Сокіл» — «Спартак» (X.) — 28:0. За 5—8 місця. «Авангард» (Дніпропетровськ) — «Політехнік» (Одеса) — 21:9, «Авангард» — «Антей» (Київ) — 10:10, «Спартак» (Львів) — «Політехнік» (О.) — 10:8, «Спартак» (Л.) — «Антей» —т 7:6. Підсумкові результати. 1. «Політехнік» (К.), 2—3. «Авіатор» та «Сокіл», 4. «Спартак» (X.), 5. «Авангард» (Д.), 6. «Спартак» (Л.), 7. «Політехнік» (О.), 8. «Антей». |
18.10.1979
|
|